Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on: https://rootsikeldri.ee.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume

Kommentaarid

Kui külastajad postitavad saidile kommentaare, kogume kommentaaride vormis kuvatavaid andmeid ning ka külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi stringi, et aidata rämpsposti tuvastada.

Teie e-posti aadressilt loodud anonüümseks muudetud stringi (mida nimetatakse ka räsi) võidakse Granatuuri teenusele edastada, et näha, kas kasutate seda. Gramatuuri teenuse privaatsuseeskirjad on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt teie kommentaari kontekstis avalikkusele nähtav.

Küpsised

Kui jätate meie saidile kommentaari, võite lubada salvestada oma nimi, e-posti aadress ja veebisait küpsistesse. Need on teie mugavuse huvides, nii et te ei pea uue kommentaari jätmisel oma andmeid uuesti sisestama. Need küpsised kestavad ühe aasta.

Kui külastate meie sisselogimislehte, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser võtab küpsiseid vastu. See küpsis ei sisalda isiklikke andmeid ja brauseri sulgemisel visatakse see ära.

Sisselogimisel seadistame ka mitu küpsist, et salvestada teie sisselogimise andmed ja ekraanikuva valikud. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised kestavad aasta. Kui valite “Jäta mind meelde”, püsib teie sisselogimine kaks nädalat. Kui logite oma kontolt välja, eemaldatakse sisselogimise küpsised.

Artikli redigeerimisel või avaldamisel salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja näitab lihtsalt äsja redigeeritud artikli postituse ID-d. See aegub 1 päeva pärast.

ru_RU
et ru_RU